Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w tutaj

Zamknij

Czerwony

Osoba która lubi kolor czerwony posiada takie cechy jak ekstrawagancje, ambitność, odwagę, energię, bezpośredniość, dynamikę i jest hojna. Ludzie dla których ulubionym kolorem jest czerwony mają na ogół silny charakter usposobiony przez działanie i skłonność do rywalizacji.

U kobiet wybierających kolor czerwony zaobserwowano skłonność do szybkich i emocjonalnych reakcji. Natomiast mężczyźni darzący sympatią ten kolor uwielbiają wyróżniać się z tłumu, często można ich spotkać w bataliach politycznych, ponieważ uwielbiają gdy okazywany jest im szacunek.

Jeśli dana osoba kategoryzuje się do zwolenników koloru czerwonego to bez wątpienia jest jedną z najbardziej rzucających się w oczy osób będących w towarzystwie. Ma mocne przekonaniami, jest świadoma własnych prawach i żąda sprawiedliwości dla wszystkich.

Barwa czerwona to także symbolizuje płomienną miłość, oraz wszystko co gorące, żywe, widoczne i pobudzające. Kolor czerwony przydatny jest dla osób przemęczonych, ospałych oraz pozbawionych woli walki i spragnionych sukcesu i doznań zmysłowych. Koloru tego powinni unikać cholerycy i ludzie zestresowani.

Tajnym odpowiednikiem koloru czerwonego jest kolor czarny.

blog o zarabianiu pieniędzy w internecie

Znaczenie kolorów - www.kolory.yum.pl