Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w tutaj

Zamknij

Różowy

Ludzie którzy lubią kolor różowy posiadają takie cechy jak kochliwość, współczucie, empatię, skłonność do wzruszeń, uczuciowość, życzliwość, wrażliwość.

Kolor różowy jest kolorem typowo damskim. To właśnie kobiety nie potrafią zamknąć dostępu do swojego serca, nawet gdy jest to konieczne. Te osoby co uwielbiają róż mają niektóre cechy wspólne do osób lubiących czerwień. Charakteryzuje ich bowiem siła i pewność siebie, która w przypadku różu wynika z uczucia.

Często również kolor różowy preferowany jest przez osoby, których dzieciństwo okazało się zbyt krótkie i smutne. Osoby takie najczęściej nie zaznały ciepła i czułości jako dzieci, więc podświadomie domagają się ich teraz od najbliższego otocznia. Róż jest dobrym kolorem do ukojenia nerwów i wyciszenia. Natomiast jego nadmiar może świadczyć o tęsknocie za delikatną, nieco infantylna miłością.

Barwa różowa symbolizuje romantyczne spacery i kolacje we dwoje. Kolor różowy pobudza organizm, przyciąga sympatię, oraz sprzyja czerpaniu przyjemności z dobrej zabawy. Róż jest niewskazany dla osób niedojrzałych emocjonalnie, gdyż może je przytłaczać.

blog o zarabianiu pieniędzy w internecie

Znaczenie kolorów - www.kolory.yum.pl